do 1. třídy

Organizujeme několik typů předzápisových akcí - na všechny akce se můžete přihlásit již nyní ZDE

Akce pro nezávazné seznámení se školou Heřmánek - leden 2020

Akce jsou určeny rodičům, kteří se o škole rozhodují. Cílem akcí je seznámit rodiče se školou Heřmánek, výukou v naší škole a prostředím školy. 

Typy akcí: Hodina pro děti samostatně a pro rodiče rozhovor s ředitelem školy (děti si zkusí hravou výuku s paní učitelkou, rodiče se seznámí s panem ředitelem, se školou jako takovou a zodpovíme Vám všechny dotazy) - každé úterý od 16 do 17:30.

                 Dny otevřeného vyučování (15 minutový náhled do hodin 1. - 3. třídy), pozorování výuky a následný rozhovor na základě pozorování a vlastního očekávání rodičů, seznamování s vizí a záměry školy - každou středu od 9 do 11 hod.

                 Ukázková hodina pro rodiče a děti společně (aktivní práce společně rodiče s dítětem na předškolním programu, který je podobný běžnému školnímu programu) - pouze 1 termín.

Akce pro závazné zájemce - únor a březen 2020

Předvstupní rozhovor s vážnými zájemci - probíhá za účasti nejlépe obou rodičů a dítěte. Dítě pracuje se specialistou a rodiče si v rozhovoru s ředitelem školy či jeho zástupci ujasňují svá očekávání a vizi školy. Každé úterý odpoledne setkání v délce 30 min. 

Závazný zápis a podpis smlouvy  - duben 2020

Zápis do školy probíhá dva dny 1. a 2. dubna ve stejnou dobu od 14 hod do 15 hod. Rodiče vyřizují administrativu, žáci mají své vlastní zápisové aktivity. 

 

Pokud máte zájem, abychom si Vás zapsali do seznamu vážných zájemců o zápis do 1. třídy ZŠ Heřmánek, vyplňte prosím níže uvedený formulář: 

Přihláška k zápisu do 1.ročníku
Kontrolní kód
(ochrana proti spamu)
 

Položky označené tučně jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Skupina

Blog

Otevřené vyučování


Přihlašování -leden 

You tube

Kalendář
Celý výpis akcí