Dny otevřených dveří. Zápisy do 1. třídy a přestupy do 2. a 4. ročníku šk. roku 2018/2019

Zveme Vás na dny otevřených dveří, které se konají v měsíci listopadu 2018, lednu a únoru 2019. Během těchto měsíců jsou rodiče zváni nahlédnout do školy. Od konce února se individuálně scházíme s rodiči, kteří mají vážný zájem zápis či přestup do tříd školy. 

Dny otevřených dveří. Zápisy do 1. třídy a přestupy do 2. a 4. ročníku šk. roku 2018/2019

Organizace dnů otevřených dveří: 
Dny otevřených dveří probíhají tak, že po úvodní krátké schůzce rodiče od 9.00 hod mají možnost náslechu ve výuce matematiky a od 11.00 hod ve výuce českého jazyka. V mezičase mezi 10.00 až 11.00 hod proběhne krátký rozhovor s ředitelem školy Ing. Petrem Adamcem, kde jsou zodpovězeny dotazy a také mají rodiče příležitost se sdílet se svým očekáváním od školy a postřehy ze svého pozorování ve výuce. 

Přihlášení na dny probíhá přes systém Supersaas - ZDE.

Otevíráme také výběrové řízení pro přestup žáků do 2. a 4. ročníku současného školního roku. 

Rádi Vás ve škole uvítáme. Na návštěvu školy se můžete přihlásit  přes výše uvedený odkaz v systému Supersaas. Přihlášení prosím považujte za závazné. Počítáme s Vámi a prosíme, abyste i Vy počítali s vybraným termínem. 

V systému Supersaas máte možnost přihlásit se na tyto akce

a) Dny otevřených dveří - určeno pro rodiče dětí, kteří se o škole rozhodují nezávazně

b) Individuální setkání pro vážné zájemce - individuální setkání pro rodiče a budoucího prvňáčka/prvňačku, kteří mají vážný zájem nastoupit do 1. ročníku ve šk. roce 2019/2020. Pokud máte zájem o přestup do 2. a 4. třídy, kontaktujte nás mailem na zastupce.reditele@prorodinu.cz nebo na tel. č. 606 416 930 a místo setkání si Vaše dítě vyzkouší jeden den ve škole (pouze vážní zájemci) a s rodiči si domluvíme individuální setkání.

c) Oficiální zápis do 1. třídy - určeno pro všechny zájemce o 1. třídu ve šk. roce 2019/2020 (nicméně upřednostňujeme, pokud se s Vámi setkánme již při předchozích příležitostech).

 

 

 

Přání

Sociální sítě
 
 

Kalendář
Celý výpis akcí